Pokal cockta, Krško, 20. 10. 2019

Anže Mihelčič je v kategoriji dečki do 13. let dosegel 7. mesto.

V kategoriji dečki do 12 let je Matic Rovšnik dosegel 8. mesto, Žiga Javernik 2. mesto in Nejc Peterka 6. mesto.

V kategoriji deklice do 11. let Je Kimy Brojan dosegla 4. mesto.

Čestitke.

Pokal Cockta, Mostec, 13. 10. 2019

V Mostecu so 13. 10. 2019 potekale tekme za pokal Cockta.

V kategoriji dečki do 15 let je Igor Teodor Herbstritt osvojil odlično 1. mesto, Žiga Jančar 25. mesto, Samo Seljak 26. mesto in Žiga Vaupotič 30. mesto.

Maj Tim Herbstritt je v kategoriji dečki do 14. let dosegel  9. mesto.

Zala Mihelčič je v kategoriji dekleta do 15 let dosegla 4. mesto.

Iskrene čestitke.

Državno prvenstvo, Žiri, 6.10.2019

6. 10. 2019 so v Žireh potekale tekme državnega prvenstva.

V kategoriji dečki do 13 let je  Anže Mihelčič dosegel 35. mesto,  Vitan Slanič pa je tekmo končal na 29. mestu.

V kategoriji dečki do 12 let je Nejc Kržan dosegel 48. mesto, Rok Jesenšek 12. mesto, Žiga Javernik 44. mesto, Nejc Peterka 46. mesto in Matic Rovšnik 39. mesto.

Kimmy Brojan je v kategoriji deklice do 12. let dosegla 11. mesto.

Na ekipni tekmi so za SAM IHAN 1 nastopili Nejc Peterka, Nejc Kržan, Matic Rovšnik in Žiga Javernik dosegli so 20. mesto.

Za ekipo SAM IHAN 2 so nastopili Vitan Slanič, kimmy Brojan, Rok Jesenšek in Anže Mihelčič. Tekmo so končali na 23. mesto.

Čestitke.

Državno prvenstvo, Kranj, 12. 10. 2019

Na tekmi državnega prvenstva za člane je Tilen Bartol v Kranju dosegel odlično 3. mesto, Jernej Damjan pa 9. mesto.

Poletni pokal, Klingenthal Nemčija), 5. 10. 2019

V Klingenthalu v Nemčiji je  5. 10. 2019 na tekmi za poletni pokal  Tilen Bartol dosegel 37. mesto, Jernej Damjan je končal tekmovanje na 43. mestu.